13 May 2016
Mayıs 13, 2016

Sodex 2016’nın ardından…

Mayıs 13, 2016

   Bu yıl 4-7 Mayıs’ta Cnr Expo Fuar Merkezinde gerçekleştirilen Sodex kapsamında Eska Valve olarak katılma fırsatımız oldu. 4 gün boyunca ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştık, mevcut ve potansiyel müşterilerimizle yüzyüze görüşme fırsatı bulduk.

IMG-20160504-WA0006

IMG-20160504-WA0009   İlk defa katıldığımız Sodex Fuarında ziyaretçiler ürün gamımızdaki doğal gaz regülatörü, gaz valfi, mekanik deprem vanası gibi pek çok ürünümüzü uzman ekibimizle beraber detaylı incelediler. 4 gün boyunca yurtiçi ve yurtdışında 20’den fazla ülkeden toplam 1500’e yakın ziyaretçiyi standımızda misafir ettik. Eska markasını günden güne ülkemizde ve dünyada yaymaya başladığımız bu dönemde hem yurtiçinde daha geniş kitlelere ulaşmak hem de yurtdışında ihracat kapsamında bilinirliğimizi arttırmak adına faydalı bir fuar geçirdik.

 

Üretimine başlamaya hazırlandığımız yüksek basınç gaz regülatörü ERG-H5 de yine fuar kapsamında ilk kez görücüye çıktı. Sektörde iddiamızı ve pozisyonumuzu güçlendirmek adına uzun ve detaylı AR-GE süreçlerinin ardından hazır hale gelen ERG-H5, fuar ziyaretçileri tarafından  merakla incelendi ve pek çok olumlu yorum aldı. 20 bar giriş basıncına sahip ERG-H5 ile artık istasyonlarda da Eska Valve ürünleri kullanılabilecek. Detaylı bilgi alabilmeniz için satış temsilcilerimiz sizlere bilgi vermekten mutluluk duyacaktır.

 

20160505_101745   Fuar kapsamında ulusal ve yerel basından da Eska Valve’ye ilgi vardı. Yazılı basında zaten var olan Eska Valve olarak, Fuartv.net ile de firmamız ve sektörümüz hakkında keyifli bir sohbet yaptık. Önümüzdeki günlerde websitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan sizlere bu röportajı duyurabileceğiz. Ayrıca yine sosyal medya hesaplarımız ve websitemizden katılacağımız etkinlik ve fuarlarla ilgili detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin.

 

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Yorum Yaz